Укр
Reno Magnum 440 dxi
Кількість постів — 1
Підскажіть який треба витягувати запобіжник щоб тахограф не зараховував рух, а стояв на паузі. Типу відключає спідометра і тахометра. Reno Magnum 440 dxi 2006 рік
Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення
Нові теми
Схожі теми