Укр

Reno Magnum 440 dxi

Кількість постів — 1
Підскажіть який треба витягувати запобіжник щоб тахограф не зараховував рух, а стояв на паузі. Типу відключає спідометра і тахометра. Reno Magnum 440 dxi 2006 рік
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми