Укр

Рено магнум 440

Кількість постів — 6
Ребята, підскажіть терміново,що може бути Рено магнум 440 автомат ,накачує воздух проїжаю 2_3 км і пропадає. Машина заторможується
0
0
Поділитися
Ребята, підскажіть терміново,що може бути Рено магнум 440 автомат ,накачує воздух проїжаю 2_3 км і пропадає. Машина заторможується
Чотирех контурного крана тільки нового оттарированого поставив
0
0
Поділитися
Ребята, підскажіть терміново,що може бути Рено магнум 440 автомат ,накачує воздух проїжаю 2_3 км і пропадає. Машина заторможується
Ну если накачивает.  держит ( хотя бы 11 атм.) и разгрузка срабатывает на холостых .значит где то сильно травит .слушай.
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
В мене енергач перепускав так само воздух тікав
0
0
Поділитися
Дякую всім перепробував все поки нічого поїду до пневмата
0
0
Поділитися
кран сам ставив??? може трубки не вірно підєднав..
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми