Укр

КУПЛЮ ПОЛУПРИЦЕП 20 т

Кількість постів — 3
Куплю полуприцеп в хорошем состоянии 20т с верхней,боковой ,задней загрузкой до 8000 у.е в россрочку до полугода!!Сразу готов заплатить 1000у.е
Евгений Александрович 0972971505
0
0
Поділитися
ЦитатаЦитата (UA Trans, 11.07.2014 11:34):
Куплю полуприцеп в хорошем состоянии 20т с верхней,боковой ,задней загрузкой до 8000 у.е в россрочку до полугода!!Сразу готов заплатить 1000у.е
Евгений Александрович 0972971505

звоните есть прицеп.
0
0
Поділитися
Обліковий запис видалено
ШАНОВНА UA TRANS!!!!! ПОВЕРНІТЬ НАМ НАШІ ГРОШІ!!!!!!!!!ГАЙДУК А.В.
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми