Укр

КУПЛЮ, MAN командор 19 тягач

Кількість постів — 1
Не Англієць, висока кабіна, автономка, повне пневмо(рульова і тягова вісь), бортова, нормальний стан, ретарда, до 7000$ нал.
0
0
Поділитися

Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення

Хто читає тему:

Користувачів 0 / Гостей 0
Нові теми
Схожі теми