Укр
КУПЛЮ, MAN командор 19 тягач
Кількість постів — 1
Не Англієць, висока кабіна, автономка, повне пневмо(рульова і тягова вісь), бортова, нормальний стан, ретарда, до 7000$ нал.
Авторизуйтесь для можливості надсилати повідомлення
Нові теми
Схожі теми